Opće aktivnosti

DVD-u Gornji Desinec dodijeljena financijska sredstva ZKUU Zagrebačke županije za nabavu instrumenata

Našem društvu su, temeljem poziva Zajednice kulturno-umjetničkih udruga Zagrebačke županije za dodjelu potpora za financiranje programa nabave opreme za rad kulturno-umjetničkim udrugama članicama Zajednice kulturno-umjetničkih udruga Zagrebačke županije u 2020.godini, dodijeljena financijska sredstva u iznosu od 7000 kuna.

Natječaj je trajao od 05.11.2020. – 25.11.2020. prošle godine.

Temeljem prikupljenih ponuda za klarinet i udaraljke, DVD je izabrao tvrtku Brasseraj  d.o.o koja se izvorno bavi distribucijom te prodajom glazbenih instrumenata i opreme specijalizirane za puhače, a zbog sve većeg zanimanja njihovih sadašnjih kao i potencijalnih klijenata, nedavno su odlučili proširiti asortiman te su uveli i program prilagođen potrebama glazbenih škola, osnovnih škola i vrtića.

Rezultati natječaja bili su objavljeni krajem 2020. godine, potom je potpisan ugovor te je započeta realizacija nabave instrumenata.

Ukupan iznos nabave instrumenata bio 7504.20 kuna.